فیلم لحظه آتش سوزی خط انتقال گاز ترش گناوه در بوشهر

یک نایس

سایت تفریحی یک نایس

سایت تفریحی,یک نایس,عکس جدید,دانلود آهنگ,سایت سرگرمی,دانلود فیلم,اس ام اس جدید,دانلود کلیپ,عکس خفن,اس ام اس,عکس بازیگران زن

یک نایس

فیلم لحظه آتش سوزی خط انتقال گاز ترش گناوه در بوشهر

 

فیلم لحظه آتش سوزی خط انتقال گاز ترش گناوه در بوشهر

 

قاسم قائدی مدیر کل بحران استانداری استان بوشهر درباره جرییات حادثه آتش سوزی خط انتقال گاز ترش بندر گناوه گفت: این حادثه ساعت ۴۵دقیقه بامداد امروز شنبه شانزدهم مرداد در ایستگاه تقویت فشار گودری واقع در روستای شول شهرستان گناوه اتفاق افتاد که با تلاش نبروهای امدادی مهار و کنترل شده است.

وی افزود: این حادثه که درخط ۴۲ انتقال گاز ترش اتفاق افتاده خوشبختانه تلفات جانی نداشته و فقط ۳ نفر مجروح شده‌اند.

در ادامه فرماندارگناوه هم با اشاره به اینکه آتش‌سوزی در خط ۴۲ انتقال گاز ترش پس از ۳ ساعت خاموش شد اضافه کرد: برای خاموش‌کردن این آتش‌سوزی نیروهای امدادی شهرستان‌های گناوه و دیلم حضور داشتند.

 

پاکنژاد با بیان تخلیه روستای گودری و انتقال اهالی به روستای شول گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته و مصدومان به بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه انتقال داده شدند.

وی علت حادثه آتش‌سوزی را در بررسی‌های اولیه، نقص فنی در ایستگاه اعلام کرد.

همچنین عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر در مجلس در این رابطه گفت: در پی آتش سوزی در خط تولید ۴۲ اینچ گناوه به گچساران ۳ نفر مصدوم شدند که حال دو نفر از آنان وخیم است.

وی افزود: یکی از مصدومان به صورت سرپایی درمان شد و  ۲ مصدوم به ترتیب ۵۰ و ۹۰ درصد سوختگی دارند و حالشان وخیم است. هنوز علت وقوع این حادثه مشخص نیست.

 


دانلود فیلم

 ادامه مطلب...