نتیجه و خلاصه بازی استقلال و استقلال خوزستان 10 مرداد 95 + گل ها

نتیجه و خلاصه بازی استقلال و استقلال خوزستان 10 مرداد 95 + گل ها/خلاصه بازی 10 مرداد 95/پخش زنده استقلال خوزستان و تهران 10 مرداد/دانلود گل های بازی 10 مرداد 95

 

نتیجه و خلاصه بازی استقلال و استقلال خوزستان 10 مرداد 95 + گل ها

 

دیدار دو تیم استقلال تهران و استقلال خوزستان یکشنبه 10 مرداد 95 آغاز میشود.

 

استقلال تهران و استقلال خوزستان هفته 2 دوم لیگ برتر فوتبال ایران

یکشنبه 1395/05/10 ساعت: 20:45 پخش زنده: از شبکه سه 

پیش بازی استقلال تهران و خوزستان:هر دو استقلال، لیگ شانزدهم را با تساوی شروع کردند، با این تفاوت که تساوی استقلال خوزستان یک مساوی شیرین در خانه تراکتورسازی بود و تساوی استقلال به نوعی توقف محسوب می شد.

فرداشب در شرایطی استقلال تهران میهمان همنام اهوازی اش است که به نظر می رسد رقیب اصلی شاگردان منصوریان در اهواز گرمای شدید این شهر باشد.

به هر حال منصوریان به خوبی می داند اگر فردا هم نتیجه خوبی نگیرد خیلی زود با انتقادها روبرو می شود و کسی به بدون تماشاگربودن بازی اول و گرمای کشنده بازی دوم کار نخواهد داشت.

استقلال خوزستان، مدافع عنوان قهرمانی هم نمی خواهد پا پس بکشد و ثابت کند بدون عبداله ویسی هم می تواند مدعی باشد.

خبر خوش برای استقلالی های پایتخت بخشیده شدن مهدی رحمتی است و آنها می توانند در این بازی سخت از کاپیتانشان استفاده کنند. احتمالا ترکیب استقلال به غیر از دروازه چندان نسبت به بازی اول تغییر نکند.

در پایان فصل قبل پس از قهرمانی استقلال خوزستان، استقلالی های تهران از برادری شان با این تیم گفتند به نظر می رسد این برادری فردا در گرمای اهواز به پایان می رسد.

نتیجه بازی قبلی: تراکتورسازی۲- استقلال خوزستان۲، استقلال تهران یک-نفت تهران یک.

تیم داوری: موعود بنیادی فر- سعید قاسمی – فرزاد بهرامی – امید سعید فر / ناظر داوری: بهرام مهرپیما

ترکیب دو تیم:

استقلال خوزستان:رافائل روبالو گلر بزیلی استقلال خوزستان به مانند بازی اول درون دروازه خواهد ایستاد، دانیال ماهینی به عنوان دفاع راست و پیمان شیرزادی به عنوان دفاع چپ در این تیم انجام وظیفه می کنند و زوج محمد طیبی و عقیل کعبی در قبل خط دفاعی خواهد بود.

میثم دورقی و عزت الله پورقاز دو هافبک دفاعی استقلل خوزستان هستند و دیوید سیلوا ساکونی هافبک نفوذی این تیم است.

مهدی مومنی در سمت راست، حسن بیت سعید در سمت چپ و رحیم زهیوی در نوک پیکان خط حمله، مثلث تهاجمی شاگردان پورموسوی را تشکیل می دهند.

استقلال تهران:اگر منصوریان بخواهد به درخواست هوادارانش پاسخ مثبت بدهد احتمالا فرشید باقری رانیمکت نشین خواهد کرد و امید ابراهیمی به عنوان تک هافبک دفاعی این تیم بازی خواهد کرد. با این شرایط اگر اتفاق خاصی نیفتد جابرانصاری و کاوه رضایی زوج خط حمله استقلال را تشکیل می دهند چراکه انصاری در این مدت نشان داده در گلزنی توانایی بالایی دارد.

با این شرایط بختیار رحمانی به عنوان هافبک بازیساز در میدان حاضر می شود و خسرو حیدری و یعقوب کریمی هافبک راست و چپ استقلال خواهند بود.

در صورتی که منصوریان  بخواهد از سیستم 2-4-4 لوزی بازی کند ترکیب احتمالی این تیم به شرح زیر خواهد شد:

مهدی رحمتی، رابسون جانواریو، هرائر مگویان، وریا غفوری، امید نورافکن، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، یعقوب کریمی، بختیار رحمانی، جابر انصاری و کاوه رضایی

خلاصه بازی: در بازی مهم هفته هم نامان آبی پوش تهرانی و اهوازی در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر می روند، باید دید از این بازی مهم و حساس منصوریان می تواند اولین سه امتیازش در لیگ شانزدهم را به دست می آورد یا برد برای خوزستانی خواهد بود ؟ شاید با تقسیم امتیاز ها بازی به پایان برسد.

استقلال خوزستان:رافائل روبالو، عقیل کعبی، محمد طیبی، پیمان شیرزادی، سید جلال عبدی، میثم دورقی، عزت اله پورقاز، فرشاد سالاروند، مهدی مومنی، حسن بیت سعید و رحیم زهیوی

سرمربی: سید سیروس پورموسوی

استقلال تهران:مهدی رحمتی، هرایر مگویان، محمد حسین کنعانی زادگان، رابسون، وریا غفوری، فرشید باقری (علی قربانی 62)، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، جابر انصاری، کاوه رضایی و خسرو حیدری

سرمربی: علیرضا منصوریان

 شرح نیمه اول: 

استقلال خوزستان و استقلال تهران در حالی به مصاف هم رفتند که هر دو در هفته اول به تساوی رسیده بودند، در ابتدای بازی توپ و زمین برای خوزستانی‌ها بود اما جابر انصاری دو بار پشت مدافعین تیم خوزستانی فرار کرد اما ضربات وی راهی به گل پیدا نکرد.

پس از این بازی کمی آرام‌تر شد تا اینکه در دقیقه 25 ابتدا ضربه میثم دورقی و سپس شوت بیت سعید و اشتباه مشترک کنعانی زادگان و رابسون باعث شد استقلال خوزستان از حریف خود پیش بیفتد.

ادامه بازی دو تیم حملات جسته و گریخته‌ای داشتند که هیچ کدام موفق به گلزنی نشدند تا در پایان نیمه اول شاگردان سید سیروس پورموسوی با برد زمین را ترک کنند.

 شرح گل

١-٠(استقلال خوزستان-حسن بیت سعید): شوت از راه دور میثم دورقی را سید مهدی رحمتی برگشت داد و توپ به حسن بیت سعید رسید؛ وی پس از یک سر توپ ضربه را به سمت دروازه استقلالی ها زد که بعد از برخورد به محمد حسین کنعانی زادگان وارد دروازه استقلال تهران شد. 

١-١( استقلال تهران-کاوه رضایی): سانتر زیبای خسرو حیدری از سمت راست را کاوه رضایی به زیبایی با ضربه سر به گل تساوی تیمش تبدیل کرد.

٢-١(استقلال خوزستان-حسن بیت سعید): پاس علی اصغر عاشوری به مهدی مومنی رسید؛ حرکت زیبا و ضربه زیبای این بازیکن را رحمتی برگشت داد و در برگشت بیت سعید دروازه استقلال را باز هم باز کرد.

 دقایق حساس 

دقیقه ٦: پاس پشت مدافع استقلالی ها به جابر انصاری رسید اما وی در حالت تک به تک توپ را به اوت زد.

دقیقه ١٢: پاس زیبای کاوه رضایی به جابر انصاری رسید اما روبالو در حالت تک به تک توانست توپ انصاری را به کرنر فرستاد.

دقیقه ١٣: شوت مگویان از سمت چپ محوطه ١٨ قدم به بیرون رفت.

دقیقه ٢١: شوت از راه دور جابر انصاری با اختلاف از دروازه استقلال خوزستان بیرون بود.

دقیقه ٣٢: سانتر خطرناک مگویان از سمت چپ بدون برخورد با کسی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ٣٩: شوت از راه دور رحیم زهیوی پس از پاس مومنی را سید مهدی رحمتی با یک دست به اوت فرستاد.

دقیقه ٤٢ : ضربه راه دور فرشاد سالاروند با اختلاف کم به بیرون رفت؛ این درحالی بود که رحمتی درون دروازه نظاره گر این شوت بود.

دقیقه ٤٣: سانتر مگویان از سمت چپ راکاوه رضایی می خواست با حرکت آکروباتیک به گل تبدیل کند اما توپ به بیرون رفت.

دقیقه ٥٧: شوت سرکش میثم دورقی از راه دور با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

دقیقه٦٠: ضربه آزاد زیبای شیرزادی را سید مهدی رحمتی با مشت دور کرد.

دقیقه٦٥: سانتر از سمت راست علی قربانی را کاوه رضایی می خواست به گل تبدیل کند اما با دخالت مدافع استقلال خوزستان به کرنر رفت.

 در حاشیه 

پیش از شروع بازی فرج الله یثربی با دستگاه WBGT  دمای هوا را چک کرد و مشخص شد که بازی نیاز به دو وقت استراحت در دقایق 30 و 75 دارد.

تماشاگران استقلال با نصب بنری در استادیوم غدیر استقال ویژه ای از منصوریان سرمربی آبی ها انجام داده اند.

همچنین تماشاگران در هنگام ورود علی چینی و محمد خرمگاه به زمین به شدت آنها را تشویق کردند.

سید مهدی رحمتی به همراه حسین حسینی برای گرم کردن به زمین آمدند که دو استقبال متقاوت را در پی داشت، هواداران استقلال تهران بسیار رحمتی را تشویق کردند.

بیش از 1000 هوادار برای استقلال خوزستان تا کنون به ورزشگاه آمده اند که اکثر آنها با لباس فولاد در ورزشگاه حضور دارند.

هواداران استقلال خوزستان به شدت منصوریان، رحمتی و بازیکنان خوزستانی استقلال را تشویق می کنند و تعداد زیادی بنر همراه با خود به ورزشگاه آورده اند.

سید جواد نعمتی نژاد مدیرعامل استقلال خوزستان پیش از بازی با کادرفنی و بازیکنان تیمش خوش و بش کرد.

تماشاگران استقلالی حاضر در استادیوم بیشتر از هر بازیکن دیگری بختیار رحمانی را تشویق کردند تا به او در آستانه این بازی حساس روحیه بدهد.

در حالی که حدود نیم ساعت دیگر بازی استقلال برابر استقلال خوزستان آغاز می شود حدود 3 هزار هوادار استقلال در ورزشگاه غدیر حضور دارند.

بنری با مضمون استقلال محبوب بهبهان در ورزشگاه توسط هواداران نصب گردیده است، بهنام برزای بازیکن استقلال خوزستان بهبهانی است.

ساعت ٢٠:٢٠ چراغهای ورزشگاه  غدیر روشن شد.

پیش از شروع بازی عزت الله پورقاز به سمت منصوریان رفت.

رنگ پیراهن منصوریان بسیار شبیه لباس داوران بود و به همین دلیل کاور زرد رنگ بر تن کرد.

سید سیروس پورموسوی ، روشنایی و سیروس نعمتی نژاد سمت هواداران رو بروی جایگاه رفتند و از انها خواستند تا فقط به تشویق تیم خود به پردازند و به کسی بی احترامی نکند.

رنگ پیراهن منصوریان بسیار شبیه لباس داوران بود و به همین دلیل کاور زرد رنگ بر تن کرد.

سید سیروس پورموسوی ، روشنایی و سیروس نعمتی نژاد سمت هواداران رو بروی جایگاه رفتند و از انها خواستند تا فقط به تشویق تیم خود به پردازند و به کسی بی احترامی نکند.

پورکیانی با حضور در جایگاه خبرنگاران به خبرنگاران خوش آمد گویی کرد.

نتیجه بازی: استقلال تهران 1   استقلال خوزستان 2

دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای استقلال تهران و خوزستان >  لینک دانلود 

دانلود فیلم گل بیت سعید به استقلال تهران  >  لینک دانلود 

دانلود گل کاوه رضایی به استقلال خوزستان  >  لینک دانلود 

دانلود ویدئو گل دوم بیت سعید به استقلال تهران  >  لینک دانلود

  

به این پست امتیاز دهید.
5 / 0
[ 0 رای ]
[ 1 امتیاز ]
بازدید : 402 بار دسته بندی : اخبار , ورزشی , تاريخ : یکشنبه 10 مرداد 1395 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]